Saf'i Dem'de Buluşalım

Saf’i Dem; içinizi ısıtan dekorasyonu ve geleneksel Türk Müziği ile
aradığınız keyfi 1 yılı aşkın süredir Podyum Park’ta sunuyor...

Saf’i Dem, içkinizi yudumlayıp lezzetli mezeleriyle ve yemekleriyle damağınızı tatlandırırken; unutulmaz Türk Sanat Müziği eserlerinin seslendirildiği akşamlarıyla da değerli misafirlerine eşlik ediyor.

Nezih, sakin ve samimi olan konsepti, iddialı mezeleri ve tecrübeli personeli ile Saf’i Dem, kırmızı ve beyaz et menüleriyle de misafirlerine unutamayacakları bir lezzet deneyimi vaat ediyor.

Hem yaz hem de kış sezonunda uygun ortamı ile şehrin merkezinde keyifli ve huzurlu dakikalar geçirebileceğiniz gibi kapasitesi sayesinde, kalabalık grup organizasyonlarınızı da keyifle gerçekleştirebilirsiniz.

Aile yemekleri, dost sohbetleri, iş toplantıları, doğum günleri gibi tüm yemekli organizasyonlarınızı, bu sıcak ve samimi ortamda yapmaktan keyif alacaksınız.

Farkı hissetmek için hemen yerinizi ayırtıp, Saf’i Dem’in eşsiz lezzetleri eşliğinde, sevdiklerinizle en özel anların tadını doyasıya çıkarın.

Şehrin merkezinde, hayatın stresinden uzaklaşıp rahatlamak; meyin yanına sohbeti katarak, enfes mezelerinin tadına bakmak; usul usul gelen Türk Sanat Müziği ile huzur bulmak için Saf’i Dem güzel bir alternatif…